Kamil Roch Karolczuk

TENOR

O mnie

Kamil Roch Karolczuk – Śpiewak operetkowy młodego pokolenia. Tenor urodzony i mieszkający na Śląsku, w małej miejscowości Gierałtowice. Edukację muzyczną rozpoczął w wieku 10 lat, pobierając lekcje gry na pianinie w Studium Muzycznym „GAMA” w Gliwicach. W tym samym studium, pięć lat później zaczął edukację wokalną, po czym kontynuował ją w szkole muzycznej II Stopnia w Gliwicach. Kształcił się również w prestiżowej Szkole Operowej im. Aleksandra Teligii. Był uczestnikiem licznych kursów mistrzowskich w Polsce i Europie. Zdobył wiele nagród na konkursach wokalnych m.in.: we Włoszech, Austrii, Anglii oraz Bułgarii.

Dumny ze swojego pochodzenia, promuje Śląsk, śpiewając w całej Polsce i Europie (również arie i duety w języku śląskim). Jest właścicielem Agencji Artystycznej Grupa KSM, która jest obecnie w czołówce agencji o profilu muzyki klasycznej w Polsce.

Śpiewa największe arie i duety operowe i operetkowe z największymi gwiazdami tego gatunku. Jest barwną postacią estrady operetkowej oraz telewizji. Niczym kameleon wciela się w role, które śpiewa, głosem, ubiorem i temperamentem scenicznym. Ulubieniec publiczności i wulkan energii. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności